AKTUALITY :

Co se již stalo - od nejnovějšího (nahoře) ke staršímu (dole).

14.10.2007
Při příležitosti MČR v sálové cyklistice ve Zlíně a krásného počasí se uskutečnilo lezení na Čertových skalách u Lidečka. Cesty:Superprvní 5-; Druhý komín 4; Sokolíková 4. Účastníci Žebro (HO Sakal), Terezka, Dana a Veronika (krasojízda TJ Pankrác). Foto z akce

12.8. - 19.8.2007 Vysoké Tatry, Sliezský dom
Lezli jsme ve Velické dolině a Batizovské dolině. Prostoupeno několik cest. Počasí bylo dobré. Účastnili se: Žebro, Tomáš, Peřinka ze Sakalu, a Martin Bílý z SKáček.

5.8.2007 Černolice
Jednodenní kondiční lezení. Účastnili se: Tomáš ze Sakalu, Martin Bílý z SKáček.

5.7. - 8.7.2007 Dolomity - Marmolada
Cílem byla jižní stěna Marmolady, ale počasí nepřálo. V horní třetině stěny byl sníh a led. Den před naším příjezdem v sedle Ombreta sněžilo. Času jsme využili alespoň k prohlídce prvních délek, bude se hodit napřesrok. Účastnili se: Tomáš, Peřinka ze Sakalu, Dingo a Martin Bílý z SKáček.

10.6.2007 Lezení na Hrubici.
Maják - Německý roh, Brána - Shuckova c. (teda aspoň myslím, že to tak bylo). Dingo (SK) + Žebro

25.5. - 26.5.2007 Popolézání na Moravských pískovcích
Čertovy skály u Lidečka, skály pod Barborkou. Žebro a Karel (individuál)

28.4. - 1.5.2007 Ostrov, Sněžník, Rájec
Účastnili se Peřinka, Tomáš, Žebro, Kamča a Štěpánka s Elíkem (Sakal), Martin z SKáček, a Venca (Strakonice). Sobota 28.4. - Sraz v Ostrově Peřinky, Tomáše, Martina a Vency, jsme se ubytovali, a hned jsme vlítli na lezení v Ostrově. Neděle 29.4. - V noci drobně zapršelo, a to způsobilo malé zmatky. Odjeli jsme lézt na tvrdší písek na Sněžníku, díky čemuž nás nenašli Žebro s Kamčou. Naštěstí trpělivě vše vyřešili ubytováním se v boudě pod Sněžníkem (pěkné místo, rozhodně lepší než ten "benghází tábor" Pod Císařem). Forma rostla, a na Sněžníku se dařily bohatýrské výstupy. Večer odjeli Peřinka s Vencou. Pondělí 30.4. - Odjeli jsme na skály v Rájci. Mnoho a mnoho cest a věží slezeno, samé nádherné cesty, a forma šla stále vzhůru. Večer Tomáš s Martinem podnikli návštěvu v basecampu Žebra a Kamči pod Sněžníkem. Úterý 1.5. - Vyklizení táborů, a opět jedeme do Rájce. Ráno ještě bohatýrská nálada, ale brzy dorazila "demobilizační" nálada. Tak raději lezení s dětmi. V poledne Žebro s Kamčou a dětmi odjeli. Tomáš s Martinem ještě naposledy zdvihli prapor, ale zcela se zničili na cestách kategorie "jde to, ale blbě". Odpoledne už jen pár pohodových výstupů a šmytec, konec, sbalit se a frnk do Prahy. Za celé čtyři dny bylo vystoupeno na 19 věží a masivů celkem 26 cestami (správnost bez záruky, kdo si to má přesně pamatovat).

22.4.2007 Řež
Účasnili se Tomáš (Sakal) a Martin (SKáčka). Jen tak na odpoledne kondiční lezení těch dlouhých cest na 4.masivu. Martin si dával dohromady morál po minulém pádu, a Tomáš si morál devastoval v nejištěných cestách, a nakonec jsme se úplně zdevastovaní dávali dohromady "U hřiště" pomocí blaťáckého zlata a zlatého moku.

15.4.2007 Kokořínsko
Účastnili se Peřinka, Tomáš, Žebro, Kamča + Štěpánka a Elík, Peťan, Jindřiška + Maruška (Sakal), dále Martin, Dingo, Lůca + Hugo a Ema (z SKáček), a Karel (toť kolega Žebra ze Siemensu). Byli jsme v jakémsi dole severně od Mšena, věže Buková a Kniha. Lezení po zeleném sametovém mechu, díky kterému to trochu míň solilo. Vyslovuje se uznání Peřinkovi za tu údolní hranu, na první jarní písky to byla úctyhodná lajna.

9.4.2007 Řež u Prahy
Účastnili se Tomáš (Sakal) a Martin (Sk). Nu a v půlce dne se tu zjevil kdo jiný, než Ondra Řípa s Dášou z Sherpa-climbu. Jó svět je malej. Lezli jsme ty dlouhé cesty s mezi štandováním, Martin hodil tlamu do vklíněnce (předtím odsednutím vytrhl frienda), a hospoda u hřiště pořád funguje ku spokojenosti jako dřív. Nic podstatnějšího se nestalo.

1.4.2007 Křivoklátsko
Účastnili se Tomáš, Žebro, Kamča + Štěpánka a Elík, Radovan a Macek, Peťan, Jindřiška + Maruška (ti všichni za Sakal), a z SKáček tam byl jen Martin. Ano opět jsme byli na skalkách u Rudný :-) Tentokrát jsme si za cíl vybrali masivy u hájovny, konkrétně Masiv II. (Jedlová věž) a věž Maják. Slezeno mnoho různých cest. A úplně bokem nás tu náhodou vyhmátli Aleš a Zuzka Nováků, kteří tu byli na cyklistickém výletě. Jó, svět je malej.

25.3.2007 Alkazar
Super jarní počasí - dětské lezení s občasným odskokem dospělých do stěny. Účastníci Štěpánka a Hugo (bez klubové příslušnosti), Dingo (SK), Žebro (Sakal) a Karel (umělostěnový lezec poprvé na doopravdovské skále).

27.2. - 5.3.2007 Vysoké Tatry
Účastnili se: Tomáš, Peřinka ze Sakalu, a Dingo s Martinem z SKáček. V úterý v noci jsme (zatím jen tři - Tomáš, Peřinka, Martin) rychlíkem odjeli do Popradu, kde jsme byli druhý den ráno, výšlap na Sliezský dom. Odpoledne jsme ozkoušeli pípaky. Ve čtvrtek lezení ledů, a večer jsme zase zkoušeli práci s pípáky. Dorazil Dingo, a usnul. V pátek lezení kuloárů v Granátových věžích. V sobotu ráno náznak hezkého počasí, Peřinka, Dingo a Martin vyrazili na Vesterov štít, ale brzy se podělalo počasí, vichřice, tak jen došli na Východní Vysokou (Tomáš měl restday, páč si den předtím natáhl sval). V neděli od rána pokračuje humus počasí, v poledne odchod z chaty do Tatranské Polianky, pak Poprad, U Migliho, kino, hospoda, noční rychlík a do Prahy.

14.2. - 17.2.2007 Jizerské hory
Tradiční pobyt v bílých stopách na běžkách. Letos bylo málo sněhu, ale jezdit se dalo.